‘Güldür Güldür Show’un yeni bölümü bu akşam yayında

Türkiye’nin eğlenceye doyacağı adres, yepyeni skeçleriyle ‘Güldür Güldür Show’, izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Ali Sunal’ın moderatörlüğünde renklenen programda; Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Erdem Yener, Mahir İpek, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk ve Hasibe Özlem Eren gibi tanınmış isimler yer alıyor.

Yeni bölümünde izleyicileri kahkahaya boğacak olan ‘Güldür Güldür Show’un skeçleri ise oldukça çarpıcı:

“HER ŞEYİN UZMANI AİLE”: Paşa’nın ailesi, deprem, pandemi ve ekonomi gibi konularda her şeyi bilmektedir. Ancak Paşa, normal bir muhabbet istediğinde olaylar karışır.

“İLİŞKİ KEDİSİ – VETERİNER”: Mesut, kedisi Şahmaran’ı veteriner Burcu’ya götürür. Ancak beklenmedik olaylar, Mesut’u hayal kırıklığına sürükler.

“Z KUŞAĞI KAFASI”: Mesut, Z kuşağından Bahadır’ı işe alır. Ancak Bahadır, işi yapmamak için bahaneler bulur ve ofiste büyük bir hata yapar.

“ACİL TİPLERİ”: Mehtap, acil serviste çalışırken karşısına çıkan vakalarla neye uğradığını şaşırır. Acil servisi gereksiz yere meşgul eden hastalar, Mehtap’ı zorlar.

“İSTEMEYE İSTEMEYE KIZ İSTEME”: Mesut ve Jale, oğulları Ozan için Feride’yi istemeye giderler. Ancak ekonomik zorluklar, ailelerin düşüncelerini değiştirir ve yeni bir plan yapılır.

“AŞIRI RADİKAL SAĞLIKLI YAŞAM ÖRGÜTÜ”: Mustafa liderliğindeki örgüt, sağlıksız yaşayanları rahatsız etmek için harekete geçer. Ancak Fikri’nin planları sızdırması, işleri karıştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x